KulTour.pl - Organizator Turystyki Kulturowej i Edukacyjnej

Jesteśmy zespołem ludzi o rozległych horyzontach i rozmaitym wykształceniu, którzy postanowili połączyć swe zainteresowania i kompetencje by stworzyć oryginalną, atrakcyjną i wszechstronną ofertę turystyczną.

Zajmujemy się jednak nie tylko praktyczną działalnością w dziedzinie turystyki, bowiem oprócz uprawnień i doświadczenia w pracy pilotów wycieczek i przewodników, dysponujemy potwierdzoną akademickimi dyplomami lub nawet tytułami naukowymi wiedzą w zakresie historii, filozofii, religioznawstwa, geografii i realioznawstwa krajów europejskich, ale także informatyki i zarządzania.

Naszym atutem jest jednak nie tylko formalne wykształcenie, ale również prywatne pasje, które je uzupełniają i znajdują znakomite zastosowanie w naszej pracy. Jednak tym, co naprawdę nas wyróżnia spośród innych, jest międzynarodowy skład naszego zespołu, który zapewnia perfekcyjne prowadzenie wycieczek i prelekcji w językach: niemieckim, rosyjskim, angielskim, ukraińskim, francuskim, włoskim i oczywiście polskim.