Tytuł artykułu    Autorzy Strony Czynności
Od redakcji.
Bokiny, st. 63, gm. Łapy, woj. białostockie, AZP 39-83/63 Ewa Gieysztor-Szymczak s. 1-2
Dudka, st. 1, gm. Wydminy, woj. suwalskie, AZP 20-75/- Jan Fiedorczuk Witold Gumiński s. 2-3
Jaworze, st. 8a, gm. Jasienica, woj. bielskie, AZP 108-47/- Edelgarda M. Foltyn s. 3-4
Klonowice, st. 7, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 22-38/- L. Domańska S. Ruta s. 4-5
Klonowice, st. 1, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 22-38/- L. Domańska S. Ruta s. 4
    Zacytuj
  • Udostępnij
Klonowice, st. 11, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 22-38/- L. Domańska S. Ruta s. 5
Skarżysko-Kamienna, "Rydno", gm. loco, woj. kieleckie, AZP 80-65/- H. Królik A. J. Tomaszewski s. 6-7
Kostkowice, st. 4, Jaskinia Deszczowa, gm. Kroczyce, woj. częstochowskie, AZP 91-52/- K. Cyrek T. Madeyska P. Marosik A. Nadachowski s. 6
Wieck, st. 2, gm. Czersk, woj. bydgoskie, AZP 21-38/- L. Domańska S. Ruta s. 7-8
Wilczyce, st. 10, gm. loco, woj. tarnobrzeskie H. Kowalewska-Marszałek s. 8
Biskupin, st. 2a, gm. Gąsawa, woj. bydgoskie, AZP 44-33/- Anna Grossman s. 8-9
Cergowa, st. 3, gm. Dukla, woj. krośnieńskie J. Budziszewski s. 9
Borowo, st. 12, gm. Dobre, woj. włocławskie, AZP 46-44/42 J. Czebreszuk M. Ignaczak s. 9
Folwark, st. 2, gm. Kleszczów, woj. piotrkowskie, AZP 77-50/3 Andrzej Krzyszowski Wiktor Kudra s. 10-11
    Zacytuj
  • Udostępnij
Dęby, st. 29A, gm. Dobre, woj. włocławskie, AZP 46-43/165 J. Czebreszuk P. Silska s. 10
Kichary Nowe, st. 2, gm. Dwikozy, woj. tarnobrzeskie H. Kowalewska-Marszałek s. 12
Karmanowice, st. 35, gm. Wąwolnica, woj. lubelskie, AZP 75-77/- i 76/77/- Jolanta Nogaj-Chachaj s. 12
Klonowice, st. 5, gm. Czersk, woj. bydgoskie B. Górska-Grabarczyk s. 13
Krzemionki, gm. Bodzechów, woj. kieleckie, AZP 83-71/- Iwona Borkowska Wojciech Borkowski Andrzej Ring Sławomir Sałaciński s. 13-14
Linowo, st. 25, gm. Świecie nad Osą, woj. toruńskie, AZP 31-47/160 Stanisław Kukawka Jolanta Małecka-Kukawka s. 14-15
Mirkowice, st. 33, gm. Mieścisko, woj. poznańskie, AZP 45-32/7 Marek Chłodnicki Bogusław Okupny s. 15-16
Łącko, st. 6A, gm. Pakość, woj. bydgoskie, AZP 43-38/- Lucyna Domańska s. 15
Narkowo, st. 16, gm. Dobre, woj. włocławskie, AZP 46-44/- J. Czebreszuk M. Przybytek s. 16-17
Opatowice, st. 35, gm. Radziejów, woj. włocławskie, AZP 48-43/186 Marzena Szmyt s. 17-18
Opatowice, st. 32, gm. Radziejów, woj. włocławskie, AZP 48-43/183 Aleksander Kośko s. 17
Opatowice, st. 41, gm. Radziejów, woj. włocławskie, AZP 48-43/192 Aleksander Kośko s. 18
Ossów, st. VI, gm. Wołomin, woj. st. warszawskie, AZP 55-68/6 Urszula Perlikowska-Puszkarska s. 19
    Zacytuj
  • Udostępnij
Opatowice, st. 46, gm. Radziejów, woj. włocławskie, AZP 48-43/197 Aleksander Kośko s. 19
Przybranówek, st. 43, gm. Aleksandrów Kujawski, woj. włocławskie, AZP 44-44/62 Lucyna Domańska s. 20
    Zacytuj
  • Udostępnij
Pszczew, st. 160, gm. loco, woj. gorzowskie, AZP 51-17/32 Edward Krause Andrzej Krzyszowski Wiktor Kudra Józef Marcinkiewicz s. 20-21
    Zacytuj
  • Udostępnij
Puzdrowiec, st. 9, gm. Janowiec Wlkp., woj. bydgoskie Marek Chłodnicki s. 21-22
Sieklówka Dolna, st. 7, gm. Kołaczyce, woj. krośnieńskie P. Madej s. 22
    Zacytuj
  • Udostępnij
Sławsko Dolne, st. 34, gm. Strzelno, woj. bydgoskie, AZP 47-39/121 Aleksander Kośko s. 22
Żuławka Mała, st. 1, gm. Wyrzysk, woj. pilskie, AZP 37-31/80 Jarosław Rola Magdalena Suchorska-Rola s. 23-24
Spytkowice, st. 26, gm. loco, woj. bielskie, AZP 103-52/26 M. Brodzicki S. Dryja M. Kapica E. Klekot J. Kruk M. Nawara K. Schejbal-Dereń P. Valde-Nowak s. 23
Dacharzów, st. 1, gm. Wilczyce, woj. tarnobrzeskie, AZP 88-72/10 Marek Florek Józef Ścibior s. 25-26
Gliśnica, st. 1, gm. Odolanów, woj. kaliskie, AZP 69-34/- Bogusław Maryniak Leszek Ziąbek Arleta Świerkowska-Górecka s. 26
Zalesie, st. 5, gm. Jeżowe, woj. tarnobrzeskie, AZP 85-77/4 Halina Taras s. 27-28
Rybiny, st. 17, gm. Topólka, woj. włocławskie, AZP 51-44/131 Przemysław Makarowicz s. 27
    Zacytuj
  • Udostępnij
Brzezie, st. 29, gm. Pleszew, woj. kaliskie, AZP 64-36/- Edward Pudełko s. 28-29
Dębina Łętowska, st. 2, gm. Wojnicz, woj. tarnowskie, AZP 104-65/56 Jerzy Okoński s. 29
Kowalewko, st. 3, gm. Oborniki, woj. poznańskie, AZP 48-26/85 Tomasz Skorupka s. 30-31
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kopiec, st. 4, gm. Annopol, woj. tarnobrzeskie, AZP 84-74/103 Barbara Bargieł Jerzy Libera s. 30
Leszcze, Jaskinia nad Stawem w Gackach, gm. Pińczów, woj. kieleckie, AZP 94-/62/- Józef Bednarczyk Jerzy Głazek Lucyna Leśniak s. 31-32
Krasocin, st. 1, gm. loco, woj. kieleckie, AZP 85-58/- Jerzy Lejawa s. 31
    Zacytuj
  • Udostępnij
Łyniew, st. XIV, gm. Wisznice, woj. bialskopodlaskie, AZP 66-87/56 Mieczysław Bienia Sławomir Żółkowski s. 32-33
Mirocin Dolny, st. 78, gm. Kożuchów, woj. zielonogórskie, AZP 65-14/123 Julia Orlicka s. 33-34
    Zacytuj
  • Udostępnij
Namysłów, st. 27, gm. loco, woj. opolskie, AZP 81-35/8 Klemens Macewicz Grzegorz Molenda Krzysztof Spychała s. 34
Okołowice, st. 1, gm. Pabianice, woj. łódzkie, AZP 67-50/- Paweł Zawilski s. 34-35
    Zacytuj
  • Udostępnij
Pińczów, st. 37, gm. loco, woj. kieleckie, AZP 93-62/91 Wojciech Blajer s. 35-36
    Zacytuj
  • Udostępnij
Okołowice, st. 6, gm. Pabianice, woj. łódzkie, AZP 67-50/- Paweł Zawilski s. 35
Pleszew, st. 7, gm. loco, woj. kaliskie Edward Pudełko s. 36-37
Rybniki, st. 1 "Krzeminoka", gm. Wasilków, woj. białostockie, AZP 34-86/- Krzysztof Burek Andrzej Ring Sławomir Sałaciński Marek Zalewski s. 37-38
Sitno, st. 11, gm. Szczecinek, woj. koszalińskie, AZP 27-26/- Edward Krause Andrzej Krzyszowski s. 38-39
Sanok-Olchowce, st. 16, gm. Sanok, woj. krośnieńskie M. Zielińska s. 38
Zbrojewsko, st. 3, gm. Lipie, woj. częstochowskie, AZP 83-45/59 Urszula Bąk Marek Gedl Barbara Szybowicz s. 39-40
Sokolniki Małe, st. 36, gm. Kaźmierz, woj. poznańskie, AZP 49-24/197 Urszula Narożna-Szamałek Krzysztof Szamałek s. 39
    Zacytuj
  • Udostępnij
Częstochowa, st. 29, dawny nr: Częstochowa-Mirów, st. 1, AZP 86-49/28 Iwona Młodkowska-Przepiórowska s. 41-42
Dębina Zakrzowska, st. 1, gm. Wojnicz, woj. tarnowskie, AZP 104-65/13 Andrzej Cetera Jerzy Okoński s. 42
Gorszewice, st. 1 i 9, gm. Kaźmierz, woj. poznańskie, AZP 50-24/32 i 50-24/40 Urszula Narożna-Szamałek Krzysztof Szamałek s. 43
Jaworze, st. 9, gm. Jasienica, woj. bielskie, AZP 108-47/- Bogusław Chorąży Bożena Chorąży s. 43-44
Kokotów, st. 15, gm. Wieliczka, woj. krakowskie, AZP 103-58/65 Kazimierz Reguła s. 44
Kornacice, st. 1, gm. Opatów, woj. tarnobrzeskie, AZP 86-70/15 Marek Florek s. 44-45
Leszczany, st. 3, gm. Żmudź, woj. chełmskie, AZP 82-91/- Wojciech Mazurek s. 45
Mąkolice, st. 3, gm. Wola Krzysztoporska, woj. piotrkowskie, AZP 74-52/4 Mieczysław Szukała s. 46
Łódź - Polesie, st. 11, AZP 67-51/- Mariusz Rychter Paweł Zawilski s. 46
Mutowo, st. 2, gm. Szamotuły, woj. poznańskie Paweł Pawlak Ryszard Pietrzak s. 47
Paprotki Kolonia, st. 41, gm. Miłki, woj. suwalskie, AZP 21-73/73 Małgorzata Karczewska Maciej Karczewski s. 47-48
Rymanów, st. 25, gm. loco, woj. krośnieńskie J. Ginalski A. Muzyczuk s. 48
Podłęże, st. 4, gm. Niepołomice, woj. krakowskie, AZP 103-58/38 Kazimierz Reguła s. 48
Sitno, st. 10, gm. Szczecinek, woj. koszalińskie, AZP 26-25/- Andrzej Krzyszowski Józef Marcinkiewicz s. 49
Tarnawa Krośnieńska, st. 11, gm. Bobrowice, woj. zielonogórskie, AZP 62-11/21 Sławomir Kałagate J. T. Nowiński s. 50
Wicina, st. 1, gm. Jasień, woj. zielonogórskie, AZP 65-10/1 A. Kołodziejski s. 50
Babi Dół-Borcz, st. 2, gm. Somonino, woj. gdańskie, AZP 13-40/51 Magdalena Mączyńska s. 51-52
Arbasy, st. IX, gm. Drohiczyn, woj. białostockie, AZP 50-80/- Jerzy Maciejczuk Katarzyna Rusin s. 51
Bielice, st. 1, gm. Łambinowice, woj. opolskie, AZP 92-33/- Barbara Jarosz Ewa Matuszczak s. 52
Dobryń Mały, st. VII, gm. Zalesie, woj. bialskopodlaskie, AZP 60-89/22 Mieczysław Bienia Sławomir Żółkowski s. 52-53
    Zacytuj
  • Udostępnij
Kolonia Wola Branicka, st. 2, gm. Zgierz, woj. łódzkie, AZP 62-52/- Eleonora Kaszewska Jacek Moszczyński s. 53
Leśno, st. 2, gm. Brusy, woj. bydgoskie, AZP 20-35/12 Krzysztof Walenta s. 54-55
Kutno, st. 6, gm. loco, woj. płockie, AZP 57-50/- Eleonora Kaszewska Jacek Moszczyński s. 54
Leśno, st. 22, gm. Brusy, woj. bydgoskie, AZP 20-35/- Krzysztof Walenta s. 55-56
    Zacytuj
  • Udostępnij
Lubochnia, st. 12 i 13, gm. Gniezno, woj. poznańskie, AZP 50-35/173 i 174 Czesław Strzyżewski s. 56
    Zacytuj
  • Udostępnij
Oblin, st. 5, gm. Maciejowice, woj. siedleckie, AZP 68-71/- Katarzyna Czarnecka Z. Nowakowski s. 57-58
Nowy Łowicz (obecnie Borowo), st. 2, gm. Kalisz Pomorski, woj. koszalińskie, AZP 31-16/1 Krystyna Hahuła s. 57
Paprotki Kolonia, st. 1, gm. Miłki, woj. suwalskie, AZP 21-73/2 Anna Bitner-Wróblewska Grażyna Iwanowska Małgorzata Karczewska Maciej Karczewski s. 58-59
Pakoszówka, st. 26, gm. Sanok, woj. krośnieńskie E. Pohorska-Kleja s. 58
Psary, st. 40, gm. Jemielno, woj. leszczyńskie, AZP 70-24/49 Ewa Ciesielska Tadeusz Makiewicz s. 59
Pszczew, st. 162, gm. loco, woj. gorzowskie, AZP 51-17/31 Edward Krause Andrzej Krzyszowski s. 60
Rudka, st. 4, gm. Wojnicz, woj. tarnowskie A. Cetera J. Okoński s. 60
Siemiechów, st. 2, gm. Widawa, woj. sieradzkie, AZP 73-45/57 Maria Jażdżewska s. 61-62
Siedleczko, st. 4, gm. Wągrowiec, woj. pilskie, AZP 43-31/31 M. Dernoga G. Sorok s. 61
Turowo, st. 7, gm. Szczecinek, woj. koszalińskie, AZP 26-26/- Edward Krause Andrzej Krzyszowski Józef Marcinkiewicz s. 62-63
    Zacytuj
  • Udostępnij
Wieliczka, st. 11, gm. loco, woj. krakowskie, AZP 104-57/11 Kazimierz Reguła s. 63
    Zacytuj
  • Udostępnij
Wilcze Laski, st. 10, gm. Szczecinek, woj. koszalińskie, AZP 27-26/9 Edward Krause Andrzej Krzyszowski Józef Marcinkiewicz s. 64
Wrzępie, st. 34, gm. Szczurowa, woj. tarnowskie J. Okoński s. 65
Wytyczno, st. 5, gm. Urszulin, woj. chełmskie, AZP 73-88/3 Wojciech Mazurek s. 65
Zadowice, st. 1b, gm. Godziesze, woj. kaliskie, AZP 68-39/66 Wojciech Siciński s. 66
    Zacytuj
  • Udostępnij
Zadowice, st. 1c, gm. Godziesze, woj. kaliskie, AZP 68-39/65 Wojciech Siciński s. 66-67
Będzin, st. 2, gm. loco, woj. katowickie, AZP 97-48/15 A. Rogaczewska s. 67
Bachórz, st. 16, gm. Dynów, woj. przemyskie M. Parczewski s. 67
Brodnica-Michałowo, st. 1, gm. loco, woj. toruńskie, AZP 35-51/104 Kazimierz Grążawski s. 68-69
Brańsk, st. I, gm. loco, woj. białostockie, AZP 45-83/1 Urszula Stankiewicz s. 68
Budy Głogowskie, st. 11, gm. Głogów Małopolski, woj. rzeszowskie A. Lubelczyk P. Mitura s. 69
Chełm - Stare Miasto, ul. Krzywa, AZP 80-90/- Teresa Mazurek Wojciech Mazurek Urszula Ruszkowska s. 69-70
Budy Głogowskie, st. 36, gm. Głogów Małopolski, woj. rzeszowskie A. Lubelczyk P. Mitura s. 69
Dynów, st. 1, gm. loco, woj. przemyskie Adam Kostek s. 70-71
Dynów, st. 11, gm. loco, woj. przemyskie A. Kostek s. 71
Dziekanowice, st. 22, gm. Łubowo, woj. poznańskie, AZP 50-32/104 Anna Wrzesińska Jacek Wrzesiński s. 71-73
Gródek, st. I, gm. loco, woj. białostockie, AZP 38-91/5 Barbara Czarnecka Halina Karwowska s. 73-74
Hrubieszów-Podgórze, st. 5, gm. loco, woj. zamojskie, AZP 87-94/32 Halina Taras s. 74
    Zacytuj
  • Udostępnij
Karmanowice, st. 33, gm. Wąwolnica, woj. lubelskie, AZP 75-77/75 Jolanta Nogaj-Chachaj s. 74-75
Lubenia, st. 1, gm. loco, woj. rzeszowskie, AZP 105-76/3 Antoni Lubelczyk s. 75-76
Łęg, st. 3, gm. Połaniec, woj. tarnobrzeskie, AZP 95-69/1 Paweł Lis Jan Michalski Zbigniew Polak Józef Ścibior s. 76-77
Lublin - Dąbrowa, AZP 78-81/- Halina Taras s. 76
Moskorzyn, st. 13, gm. Polkowice, woj. legnickie, AZP 70-19/42 Krzysztof Czapla Wacław Pogorzelski s. 77
Ołobok, st. 4, gm. Skąpe, woj. zielonogórskie, AZP 56-13/13 Jarosław Lewczuk Małgorzata Lewczuk Marek Nowacki s. 77-78
Osina, st. 1, gm. loco, woj. szczecińskie, AZP 26-10/58 Przemysław Krajewski Mieszek Pawłowski s. 78-79
Podebłocie, st. 1, grodzisko, gm. Trojanów, woj. siedleckie, AZP 69-73/- Paul Barford Jerzy Gąssowski Ewa Marczak s. 79-80
Podebłocie, st. 5, gm. Trojanów, woj. siedleckie, AZP 69-73/- Jerzy Gąssowski Ewa Marczak s. 80-81
Rybitwy-Ostrów Lednicki, st. 1, gm. Łubowo, woj. poznańskie, AZP 50-32/22 Jacek Wrzesiński s. 81-82
Stasin, st. 6, gm. Trojanów, woj. siedleckie, AZP 69-73/- Paul Barford Jerzy Gąssowski Ewa Marczak s. 83
Swadzim, st. 1, gm. Tarnowo Podgórne, woj. poznańskie, AZP 51-26/119 Edward Krause s. 84-85
Strzegowa, st. Góra Grodzisko Pańskie, gm. Wolbrom, woj. katowickie, AZP 98-54/- Błażej Muzolf s. 84
Szczecin - Stare Miasto - Podzamcze, st. 20, AZP 30-05/77 Marek Dworaczyk Anna Kowalska Lech Leciejewicz Władysław Łosiński s. 85-86
Tarnów, st. 101, AZP 104-66/61 Andrzej Cetera Jerzy Okoński s. 86-87
    Zacytuj
  • Udostępnij
Wrześnica, st. 7, gm. Sławno, woj. słupskie, AZP 10-26/2 Arkadiusz Marciniak Włodzimierz Rączkowski s. 87-88
Trzcinica, st. 1, gm. Jasło, woj. krośnieńskie J. Garncarski s. 87
Bochnia, st. 1, gm. loco, woj. tarnowskie, AZP 104-61/1 Andrzej Cetera Eligiusz Dworaczyński Jerzy Okoński s. 88-89
    Zacytuj
  • Udostępnij
Zgłowiączka, st. 4, gm. Lubraniec, woj. włocławskie, AZP 50-45/107 Aldona Andrzejewska s. 88
Bytom, st. 2, gm. loco, woj. katowickie, AZP 96-46/- lub 96-47/- Cz. Lasota Jerzy Lodowski Marian Pawliński Dorota Podyma Jerzy Rozpędowski Izabella Wójcik s. 89
Czchów, st. 1 Zamek, gm. loco, woj. tarnowskie, AZP 107-63/3 Andrzej Szpunar Barbara Szpunar s. 90
Głogów - Stare Miasto, Ratusz - blok śródrynkowy, gm. loco, woj. legnickie, AZP 68-19/- Krzysztof Czapla Mariusz Karst Czesław Lasota Wacław Pogorzelski s. 90
Głogów - Stare Miasto, kwartał A-24, gm. loco, woj. legnickie, AZP 68-19/- Jerzy Burnita Krzysztof Czapla Piotr Gierczak Zenon Hendel Mariusz Karst Czesław Lasota Wacław Pogorzelski Zdzisław Wiśniewski s. 91-92
Głogów - Stare Miasto, kwartał A-26, gm. loco, woj. legnickie, AZP 68-19/- J. Burnita K. Czapla Z. Hendel A. Karst C. Lasota W. Pogorzelski Z. Wiśniewski s. 92-93
    Zacytuj
  • Udostępnij
Gruszczyce, st. 1, gm. Błaszki, woj. sieradzkie, AZP 69-42/- Tadeusz J. Horbacz Anna Marciniak-Kajzer s. 93-94
Kozłów, st. 1, gm. Sośnicowice, woj. katowickie, AZP 97-43/5 J. Pierzak D. Rozmus s. 94-95
Krosno, st. 1, gm. loco, woj. krośnieńskie J. Ginalski s. 95
Lublin, ul. Jezuicka 16, AZP 77-81/- Andrzej Rozwałka s. 95-96
Morąg, st. II, gm. loco, woj. olsztyńskie A. Mackiewicz s. 96-97
Nowe Miasto nad Wartą, st. 2, gm. loco, woj. poznańskie, AZP 59-32/- Eugeniusz Czarny Ryszard Grygiel Bogdan Walkiewicz s. 97
    Zacytuj
  • Udostępnij
Olsztyn, st. XXIV A. Mackiewicz s. 98
Przewóz, st. 11, gm. loco, woj. zielonogórskie, AZP 71-01/11 S. Kałagate J. T. Nowiński s. 99
Racibórz - Stare Miasto, kościół dominikanek, gm. loco, woj. katowickie, AZP 101-40/- lub 102-40/- Krystyna Kozłowska Janusz Ćwikła s. 99-100
Racibórz - Stare Miasto, kościół dominikanek, gm. loco, woj. katowickie, AZP 101-40/- lub 102-40/- K. Kozłowska J. Ćwikła s. 100
Rogóźno-Zamek, st. 1, gm. loco, woj. toruńskie, AZP 29-47/1 Ryszard Boguwolski Jacek Dąbrowski s. 100-101
Rudy, gm. Kuźnia Raciborska, woj. katowickie, AZP 99-42/- Aleksander Andrzejewski Tadeusz Grabarczyk Leszek Kajzer Janusz Pietrzak Bahjat Suliaman s. 101-102
    Zacytuj
  • Udostępnij
Sadłowo, st. 1, Zamek, gm. Rypin, woj. włocławskie, AZP 38-52/5 L. Kajzer s. 102-103